• Time Miracle – Serum riparues qelizor

  7300 LEK

  Time Miracle cellular repair serum.

  Nje perqendrim ingredientesh aktive, e provuar klinikisht per kujdesin anti – age. Stimulon fuqishem rigjenerimin qelizor qe sjell nje permiresim te dukshem te butesise se lekures dhe redukton pamjen e rrudhave. Konturet e fytyres behen me te dukshme; lekura karikohet me hidratimin dhe gjallerine e duhur.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 30 ml
 • Time Miracle – Krem anti-rrudhe

  7000 LEK

  Time Miracle age defence day cream.

  Ky hidratues luksoz anti rrudhe redukton dramatikisht demtimet e shkaktuara nga ambjenti, ndihmon ne stimulimin e kolagjenit natyral te lekures, riparon strukturen e lekures dhe e ndriçon ate.
  Ju do te shihni menjehere nje lekure me te bute dhe rrezelluese. I formuluar me BIO – KOMPLEKSIN CELL REPAIR te zoteruar nga MADARA dhe lengun rigjenerues te meshteknes nordike.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml
 • Time Miracle – Krem anti-rrudhe per konturin e syve

  5000 LEK

  Time Miracle wrinkle smoothing eye cream.

  Ky krem delikat hidratues forcon dhe rikonstrukton lekuren delikate rreth syve.
  Shenjat e lodhjes, rrudhat e mimikes dhe linjat e holla reduktohen dukshem. E formuluar me teknolgjine e patentuar nga Madara, CELLULAR REPAIR BIO-COMPLEX dhe lengun e meshtekers Veriore.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 15 ml
 • SOS – Serum hidratues dhe riparues intensiv

  5000 LEK

  SOS Hydra repair intensive serum.

  Produkti me i mire natyral ne Zvicer – fitues i çmimit ANNABELLE Prix de Beauté 2017 ne kategorine ‘Kozmetike Prestigjoze dhe e Mirenjohur’.

  Lekura juaj eshte e stresuar, e thate apo ndjeni qe terheq?
  Kjo mund te jete nje shenje dehidratimi – nivel i reduktuar i lageshtise se lekures.
  SOS HYDRA REPAIR INTENSIVE SERUM eshte nje serum me fuqi profesionale, i krijuar per te rimekembur shtresat me te thella te lageshtise se lekures dhe balancuar lekuren tuaj te stresuar dhe dehidratuar. Shkencerisht e provuar per rritjen e rezervave ujore dermale dhe mbrojtjen e lekures nga demtimi i radikaleve te lira. Perzierja hidratuese e bozhures nordike, fara lini dhe acidit hjaluronik perthithet shpejt dhe me rezultate te zgjatura.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 30 ml
 • Smart antioxidant – Krem per rrudhat e para

  5000 LEK

  Smart antioxidants – Fine line minimising day cream.

  Ky krem i pasur perthihet shpejt nga lekura dhe dhuron komoditet dhe mbrojtje gjate gjithe dites. I formuluar me perzierjen SMART ANTIOXIDANT me liken, myshk, fier dhe alchemilla per te dhene hidratim, per te korrigjuar shenjat e para te plakjes dhe per te zbutur rrudhat e lehta. Antioksidantet natyrale sigurojne nje mbrojtje te vazhdueshme per ruajtjen e kolagjenit dhe promovon tonifikimin e lekures.

  Per lekure te thate ose shume te thate.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml
 • Smart antioxidant – Hidratues i lengshem per rrudhat e para

  5000 LEK

  Smart antioxidants – Fine line minimising day fluid.

  Ky krem i lengshem dhe i lehte behet nje me lekuren duke dhuruar freski dhe mbrojtje gjate gjithe dites. I formuluar me perzierjen SMART ANTIOXIDANT me liken, myshk, fier dhe alchemilla per te dhene hidratim, per te korrigjuar shenjat e para te plakjes dhe per te zbutur rrudhat e lehta. Antioksidantet natyrale sigurojne nje mbrojtje te vazhdueshme per ruajtjen e kolagjenit dhe promovon tonifikimin e lekures.

  Per lekure normale ose mikse.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml
 • SOS – Maske hidratuese dhe ndriçuese

  4800 LEK

  SOS Hydra mask moisture+radiance.

  Trajtim intensiv per lekure te thate, te tendosur, te stresuar dhe te pahidratuar.

  EFEKTET DHE PERFITIMET:

  • Siguron nje komoditet te menjehershem, redukton terheqjen e lekures dhe parandalon kruajtjen.
  • Permban nje perzierje sheqernash natyrale hidratues, bozhure nordike, acid hjaluronik, fara lini dhe hither.
  • Permireson pamjen dhe ndjesine e lekures, siguron rezultate te menjehershme dhe te qendrueshme.
  • Parandalon nje dehidratim te perseritur.
  • E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures, ledhaton lekures dhe largon ne moment shenjat e lodhjes.

  Arome e bute dhe delikate.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 60 ml
 • SOS – Krem hidratues per lekure ne nevoje

  4800 LEK

  SOS Hydra recharge cream.

  Lekura juaj eshte e stresuar, e thate apo ndjeni qe terheq?
  Kjo mund te jete nje shenje dehidratimi – nivel i reduktuar i lageshtise se lekures.
  Krem ruajtes i ‘lageshtise’ se lekures, i pasuruar me antioksidante te bozhures nordike, fares se linit dhe acidit hjaluronik. Hidraton dhe qeteson lekuren e dehidratuar e te stresuar duke i dhuruar shkelqim. Vepron si nje shtrese mbrojtese ndaj demeve nga ambjenti, ky krem me konsistence te bute redukton  dukjen e rrudhave te lehta dhe siguron nje hidratim optimal.

  PER TE GJITHA LLOJET E LEKURAVE, PER TE GJITHA GRUPMOSHAT. Veçanerisht i keshillueshem per lekurat e thata, te pahidratuara, te stresuara dhe te ndjeshme, lekure qe terheq apo qe eshte e vrazhde, pa shkelqim, linja apo rrudha te lehta. Ideale gjithashtu per meshkuj.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml
 • Krem per syte Anti-Fatigue

  4400 LEK

  Smart Antioxidant – Anti-fatigue eye cream

  Hidraton, tonifikon dhe ndriçon. Redukton rrudhat e lehta, rrathet e zinj dhe fryerjen.
  Perberja unike shume shtresore e ketij kremi forcon dhe zbut shenjat e lodhjes.
  Perberja e antioksidanteve ‘SMART’ si likeni, myshku, fieri dhe alchemilla hidraton dhe korrigjon linjat dhe rrudhat e lehta.
  Aescin-a natyrale stimulon qarkullimin dhe forcon kapilaret duke ulur fryerjen, reduktuar rrathet e zinj dhe duke ndriçuar zonen e syve.

  Per te gjitha llojet e lekurave.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 15 ml
 • Xhel hidratues per fytyre te yndyrshme

  4300 LEK

  Deep moisture gel.

  Jipini lekures tuaj hidratim te thelle me kete formule te lehte qe nuk rendon ne lekure, perfekte per lekurat e yndryshme ose mikes. Kontrollon prodhimin e tepert te yndyres, minimizon dukjen e poreve, ul shkelqimin e tepert dhe zbut lekuren e irrituar. Perthithet shpejt dhe e le lekuren menjehere me te bute dhe te paster.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml
 • Krem per konturin e syve

  3900 LEK

  Eye contour cream.

  Krem i perqendruar, lehtesisht i perthithshem qe dhuron humektante natyrale deri ne 24 ore. Ndihmon ne permiresimin e rratheve te zinj dhe fryrjes poshte syve, zbardh dhe ndriçon lekuren, Konturi i syve do rezultoje me i butes, i forcuar dhe me i hidratuar.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 15 ml
 • Maske riparuese anti – ndotje me karbon dhe balte

  3800 LEK

  Smart anti – pollution charcoal&mud repair mask.

  Lekure pa shkelqim, e skuqur apo me pore te mbyllura?
  Ndihmojeni lekuren tuaj me kete aleat kunder ndotjes dhe plakjes se parakohshme, me efekt te dyfishte fale anti-oksidanteve si karboni dhe balta e zeze nordike. Purifikon dhe stimulon rigjenerimin qelizor. Largon papastertite dhe smogun e ngelur ne lekure. Dhuron nje super doze te vitamines A si nje korrigjuese te plakjes se parakohshme, vitamines B3 (niacin) si perfeksionuese te lekures, 17 aminoacide dhe minerale qe punojne per te reduktuar shenjat e para te plakjes dhe per te rikarikuar lekuren me energji dhe shkelqim.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 60 ml

   

 • Scrub per fytyren oil-to-milk

  3700 LEK

  Exfoliating oil-to-milk scrub.

  Harrojini scrub-et e forte, te ashper – kjo formule luksoze dhe me baze vajore kthehet ne nje qumesht lares delikat, zbut dhe rigjeneron lekuren pa larguar ujin e saj natyral. Molekulat e kajsise dhe vajit te tersheres lidhen me papastertite ndersa rera vullkanike ndihmon ne lirimin e poreve, largon qelizat e vdekura dhe shkelqen lekuren. Stimulon rigjenerimin natyral qelizor. Ju do te shihni nje fytyre me te bute, te qete, te zbardhur, te paster dhe me shkelqim.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 60 ml
 • Qumesht lares per fytytren

  2700 LEK

  Cleansing milk.

  Qumesht pastrues i bute dhe i medafshte per te gjitha llojet e lekurave – veçanerisht per lekure te thate, te ndjeshme, te mahde dhe te lodhur. Perveç ekstraktit qetesues te jasminit, formula e azhornuar permban gjithashtu nje kompleks inovativ vajrash 100% natyrale qe lehtesojne heqjen e tualetit dhe sigurojne nje ndjesi shume te bute duke e lene lekuren tuaj te marre fryme.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 200 ml
 • Tonik balancues

  2300 LEK

  Balancing toner.

  Nje formule qe balancon pH me ekstrakte zbutese te mjedres dhe kastravecit te fresket, ujerave floreal dhe ingredienteve hidratues natyrale, e ben lekuren te duket e paste dhe e fresket.
  Kthejeni lekuren e paekuilibruar ne gjendjen e saj te shendetshme me kete tonik freskues dhe rregullues. Ndihmon ne rikthimin e shtreses natyrale mbrojtese te lekures, tonifikon thelle dhe zbut, minimizon dukjen e preve dhe rregullon pH natyral te lekures.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 200 ml
 • Krem shumeperdorimesh Daily Defence

  2300 LEK

  Daily defence cream.

  Balsam ultra i pasur per mbrojtjen e lekures ne kushte atmosferike te thata dhe ekstreme.
  Ky krem shumeperdorimesh ndihmon lekuren e thate e te ashper, mbron lekuren nga era dhe ftohti. Bima Cloudberry e pasur me vitamina dhe Hipofea qetesojne, hidratojne dhe riparojne barrieren kutane duke dhuruar butesi. Ndihmon ne sherimin e buzeve te te plasaritura dhe thembrave te ashpra, zbut kutikulat e thonjve dhe mund te perdoret gjithashtu edhe si krem zbutes per te vegjelit. I dhuron lekures tuaj qetesim ne dimer dhe ne vere.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 60 ml
 • Shkume larese per fytyren

  2200 LEK

  Micellar water.

  Laresi ‘’all-in-one’’, pa shpelarje dhe fitues i çmimeve eshte ideal per perdorim te perditshem dhe per udhetime. Largon papastertite dhe make-up-in, balancon dhe hidraton edhe lekurat me te ndjeshme vetem me nje pasazh. Me baze aloe vera, acid hjaluronik dhe bozhure nordike.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 100 ml
 • Uje mishelar

  2200 LEK

  Micellar water.

  Laresi ‘’all-in-one’’, pa shpelarje dhe fitues i çmimeve eshte ideal per perdorim te perditshem dhe per udhetime. Largon papastertite dhe make-up-in, balancon dhe hidraton edhe lekurat me te ndjeshme vetem me nje pasazh. Me baze aloe vera, acid hjaluronik dhe bozhure nordike.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 100 ml
 • Deodorant Bio-Active

  1900 LEK

  Bio-active deodorant.

  Deodorant pa alumin, me nje perzierje te fuqishme BIO antibakteriale te vajit esencial te Palmarozes dhe ekstrakte floreale qe kontrollojne eren dhe forcojne barrieren mbrojtese dhe rrisin hidratimin.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml
 • Deodorant qetesues

  1900 LEK

  Soothing deodorant.

  Deodorant qetesues. Hidraton dhe qeteson menjehere lekuren e thate dhe te irrituar te sqetullave, duke siguruar nje mbrojtje natyrale dhe efektive ndaj aromes se pakendshme, pa mbyllur poret apo shqetesuar proçeset dhe funksionet natyrale te trupit.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml
 • Krem duarsh Supreme Hydration

  1500 LEK

  Infusion blanc supreme hydration hand cream.

  Krem duarsh i mendafshte qe dhuron dhe ruan hidratimin lekures se thate.
  Formula qe perthithet menjehere, eshte nje kombinim i ekstrakteve te tersheres dhe esencave aromatizuese te jasminit dhe Filipendula ulmaria qe dhurojne comfort dhe nje ndjesi mireqenieje.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 75 ml
Shporta e blerjeve