Sale!

2 Bead dhe 1 Charm – Argjend dhe Flori roze

In stock

14300 LEK 7700 LEK

2 bead argjendi dhe flori roze dhe 1 charm argjendi dhe flori roze me zirkon.

I pershtatshem me te gjithe byzylyqet me charme.

Ngjyra zirkonit: bardhe
Materiali: argjend 925/1000 dhe flori roze 18 kt dhe zirkon
Permasat: 1 x 1 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “2 Bead dhe 1 Charm – Argjend dhe Flori roze”
Shporta e blerjeve