Sale!

2 Bead dhe 1 Charm – Argjend

In stock

18900 LEK 6800 LEK

2 bead dhe 1 charm argjendi dhe zirkoni.

I pershtatshem me te gjithe byzylyqet me charme.

Ngjyre zirkoni: bardhe
Materiali: argjend 925/1000 dhe zirkon
Permasat: 1 x 1 cm e 2,5 x 1,1 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “2 Bead dhe 1 Charm – Argjend”
Shporta e blerjeve