Sale!

2 Bead dhe 1 Charm i varur – Argjend

In stock

15600 LEK 7700 LEK

2 bead dhe 1 charm argjendi i varur me zirkon dhe perle sintetike .

I pershtatshem me te gjithe byzylyqet me charme.

Ngjyra zirkonit: bardhe dhe roze
Materiali: argjend 925/1000 , zirkon dhe perle sintetike
Permasat: 0,9 x 0,9 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:
Shporta e blerjeve