Sale!

2 Charm te varur 3 Bead – Argjend

In stock

24100 LEK 10000 LEK

2 charm te varur dhe 3 bead argjendi me zirkon.

I pershtatshem me te gjithe byzylyqet me charme.

Ngjyra zirkonit: bardhe dhe roze
Materiali: argjend 925 dhe zirkon
Permasa bead-it: 1,2 x 0,6 cm
Permasa e zemres 2,5 x 1,3 cm
Permasa e gjethes: 2,2 x 1,2 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “2 Charm te varur 3 Bead – Argjend”
Shporta e blerjeve