Sale!

3 Bead – Argjend dhe Vetro di Murano

In stock

13700 LEK 6900 LEK

3 bead argjendi dhe vetro di Murano.

I pershtatshem me te gjithe byzylyqet me charme.

Ngjyre vetro di Murano: blu, argjend dhe flori
Materiali: argjend 925/1000,vetro di Murano
Permasat: 1,5 x 0,6 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3 Bead – Argjend dhe Vetro di Murano”
Shporta e blerjeve