Sale!

3 Bead – Argjend dhe Vetro di Murano

In stock

16000 LEK 6400 LEK

3 bead argjendi 2 prej te cilave ne vetro di Murano dhe 1 me zirkon.

I pershtatshem me te gjithe byzylyqet me charme.

Ngjyre vetro di Murano: bardhe dhe roze
Ngjyra zirkonit: bardhe
Materiali: argjend 925/1000,vetro di Murano dhe zirkon
Permasat: 1,2 x 1,2 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3 Bead – Argjend dhe Vetro di Murano”
Shporta e blerjeve