Sale!

3 Bead dhe 1 Charm i varur – Argjend dhe Flori roze

In stock

23100 LEK 9800 LEK

3 bead argjendi dhe flori roze me zirkon dhe 1 charm i varur argjendi dhe flori roze me zirkon.

I pershtatshem me te gjithe byzylyqet me charme.

Ngjyra zirkonit: bardhe
Materiali: argjend 925/1000 i lare me flori roze dhe zirkon
Permasat: 0,4 / 1 cm
Gjatesia
: 2,2 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3 Bead dhe 1 Charm i varur – Argjend dhe Flori roze”
Shporta e blerjeve