Sale!

3 Charm Argjendi

In stock

22800 LEK 9000 LEK

3 charm argjendi me zirkon.

I pershtatshem me te gjithe byzylyqet me charme.

Ngjyra zirkonit: bardhe dhe zeze
Materiali: argjend 925/1000 dhe zirkon
Permasat: 1 x 1 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3 Charm Argjendi”
Shporta e blerjeve