Sale!

5 Bead Argjendi dhe Vetro di Murano

In stock

29800 LEK 9000 LEK

Set-i i formuar ne kete menyre:
– 2 Bead argjendi dhe vetro di Murano
– 1 Bead argjendi me kristale
– 1 Bead argjendi me zirkon

I pershtatshem me te gjithe byzylyqet me charme.

Ngjyra e qelqit: blu elektrike, blu navy dhe bardhe
Ngjyra zikonit dhe kristalit: blu elettrico, blu e bianco
Materiali: argjend 925/1000 , vetro di Murano, zirkon, kristale
Permasat: 1 x 1 /1,3 x 0,5/1 x 0,8/1 x 0,4/1 x 0,5 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “5 Bead Argjendi dhe Vetro di Murano”
Shporta e blerjeve