Balsam aktiv anti-age per buzet

Out of stock

2000 LEK

SKU: N/A

 

Kunder rrudhave, rigjenerues, tonifikues, zbutes dhe mbrojtes.

Mund te zgjidhni me shije mandarine, portokall dhe limon, me grimca nenexhiku ose me fruta pylli.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 ml

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: , ,

Kompleks i pasur vajrash, gjalperash dhe antioksidantesh dhe aktivesh zbutesh, ideal per te rigjeneruar buzet e thara dhe te plasaritura, duke i mbrojtur ato nga demet e shkaktuara nga agjentet e jashtem dhe duke parandaluar shenjat e moshes.

Formula siguron nje penetrim te larte te ingredienteve aktive per buze te shendetshme, te tonifikuara dhe te buta gjate gjithe vitit.

Perdorimi: Aplikoni nje sasi te vogel dhe lereni te perthithet. Perdorni pak me shume per mbrojtje. E pershtatshme gjithashtu si baze per tualetin.

INCI: Sesamum indicum (Sesame)seed oil*, Butyrospermum parkii (Shea butter) butter*, Hydrogenated vegetable oil, Olea europaea (Olive) fruit oil*, Theobroma cacao (Cocoa) seed butter*, Hydrogenated castor oil, Cera alba* [Beeswax*], Rosa moschata oil*, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil*, Vitis vinifera (Grape) seed oil*, Helichrysum italicum extract*/**, Olea europaea (Olive) leaf extract*/**, Arachis hypogaea (Peanut) oil, Mentha piperita (Peppermint) oil*, Citrus medica limonum (Lemon) peel oil*, Citrus nobilis (Mandarine orange) peel oil*, Citrus aurantium dulcis (Orange) peel oil*, Calendula officinalis flower extract*, Chamomilla recutita extract*, Phosphatidylcholine, Ascorbyl palmitate, Tocopherol, Retinol, Tocopheryl acetate, Citric acid, Lecithin, Limonene, Citral, Citronellol, Linalool.
*Organike
**Bere nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences.

Variantet

Agrume, Fruta pylli

Shporta e blerjeve