Balsam Biocao me vitamina per buzet

In stock

600 LEK

Balsam mbrojtes per buzet me arome mandarine.

Lehtesisht i ngjyrosur.

• Produkt organik
• Dermatologikisht i testuar
• Vegan
• Made in Italy
• 5,7 ml

In stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Biocao ‘vitaminik’ eshte nje balsam i kendshem per buzet me parfum mandarine. Mbron fale nje filmi mbrojtes qe jep edhe shkelqim dhe ngjyre qe nxjerrin ne pah formen e buzeve.
Fale prezences se vajit te kokrrave te grurit dhe ekstraktit te karrotes dhe tokoferolit, permban shume vitamina (E, A, B, C), te cilat ndihmojne ne ruajtjen e buzeve nga plakja e parakohshme.

INCI: Ricinus communis seed oil*, Candelilla cera, Butyrospermum parkii butter*, Simmondsia Chinensis seed oil*, Caprylic/Capric triglycerides, Copernicia cerifera (carnauba) wax*, Daucus CarotaRoot extract*, Heliantus annuus seed oil*, Citrus reticulata peel oil*, Tocopheryl acetate, Linseed acid.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam Biocao me vitamina per buzet”
Shporta e blerjeve