Balsam me fara lini dhe mandarine

In stock

1100 LEK

 

I pershtatshem per floke te dobet qe kane nevoje per ushqim dhe hidratim.

Eshte i lehte dhe nuk rendon floket.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 150 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

Balsami me fara lini dhe mandarine eshte nje koncentrat natyre, i formuluar per floke te dobesuar dhe pa jete. Funksionon shume mire te floket qe kane nevoje per ushqim dhe hidratim, pa i renduar. Gjalpi shea, moringa dhe farat e linit kane nje efekt ushqyes dhe ristrikturues ndersa pantenoli dhe oligosakaridet e frutes formojne nje shtrese mbrojtese dhe anti stres duke i dhene keshtu flokut hidratimin e nevojshem, gjalleri dhe shkelqim.

Ka nje arome te embel mandarine dhe ylang ylang dhe eshte perfekt per te parandaluar majat dyshe.

Principet aktive:
• Moringa
• Gjalp shea

Perdorimi: aplikojeni pas shampos, lereni te pushoje dhe ndihmohuni me nje kreher per ta perhapur me mire. Beni shpelarjen me uje te vaket.

INCI: aqua, cetearyl alcohol, stearyl alcohol, glycerin, butirospermum parkii butter*, isopropyl isostearate, sucrose palmitate, panthenol, fructooligosaccharides, sodium pca, linum usitatissimum seed extract*, glyceryl stearate, citrus reticulata peel oil*, sodium dehydroacetate, moringa pterygosperma seed extract, benzyl alcohol, cananga odorata flower oil*, potassium sorbate, sodium phytate, glyceryl stearate citrate, sucrose, mannan, xanthan gum, limonene.
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam me fara lini dhe mandarine”
Shporta e blerjeve