Balsam pa shpelarje me Moringa dhe vaj i farave te linit

In stock

1100 LEK

 

Produkti eshte ideal per te mbajtur nen kontroll floket kacurela, eliminon efektin elektrizues, shkelqen dhe u jep forme ondeve.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 150 ml

In stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Balsami leave-in (pa shpelarje) i La Saponaria eshte nje trajtim ristrukturues: mbron floket dhe dhuron rrezatim dhe butesi edhe flokeve me rebele dhe te ashpra. Eshte nje krem i lehte, perfekt per te zbutur dhe eliminuar nyjet e flokeve, me zero silikone!

Perberja e bute ben te mundur aplikimin e thjeshte, nuk yndyros dhe le te floket nje arome frutash.

Receta vegan permban: gjalp shea, ekstrakt moringa (e quajtur edhe bima e mrekullive) dhe fara lini: efekt ushqyes dhe ristrukturues.

Oligosakaride te frutave: formojne nje film mbrojtes dhe anti-stres duke i dhuruar flokeve butesi, gjalleri dhe shkelqim.

Vajra esenciale te barbarozes dhe livandos.

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Propanediol, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter*, Cetearyl Olivate, Glycerin, Sorbitan Olivate, Pca Glyceryl Oleate, Ethylhexyl Stearate, Linum Usitatissimum Seed Extract*, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Fructooligosaccharides, Saccharide Isomerate, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Pelargonium Graveolens Stem Leaf Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Sodium Pca, Xanthan Gum, Lactic Acid, Ethyl Lauroyl Arginate HCl, Sodium Phytate, Benzyl Alcohol, Limonene, Cinnamic Acid, Linalool, Citronellol, Geraniol, Maltodextrin, Citric Acid, Sodium Citrate. (*organike).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam pa shpelarje me Moringa dhe vaj i farave te linit”
Shporta e blerjeve