Balsam ristrukturues

Out of stock

2200 LEK

Balsam ristrukturues, i pershtatshem per floke te thate, pa jete, te demtuar, te lyer dhe te trajtuar.

Bashkimi i ingredienteve aktive i krijuar per kete produkt, u jep flokeve me shume shkelqim, volum dhe force. Vepron shume mire edhe ne eliminimin e nyjeve te flokeve.

• Produkt organik
• Pa alkol
• Vegan dhe nickel tested
• Made in Italy
• 200 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Perdorimi:
Aplikoni balsamin ne gjatesine e flokeve te tamponuar. Lereni per 3-5 minuta, aplikoni produktin me nje kreher dhe beni shpelarjen me uje te bollshem.

Principet aktive:
Perberesit hidratues: Betaine, provitamine B5, glicerine vegjetale.
Perberesit mbrojtes: ceramide te lulediellit, ekstrakte te orizit organik, ekstrakte te frutit te pasionit organik, ekstrakte te petaleve te jaseminit organik.

Nuk permban:
• Parabene
• Silikone
• Petrolatum
• Vajra mineral
• PEG, PPG, EDTA
• Alkol
• SLS, SLES, BHA, BHT, OGM,
• Ingrediente me prejardhje shtazore
• Lanoline dhe ngjyryes.

INCI: aqua, glycerin, cetearyl alcohol, behenamidopropyl dimethylamine, betaine, passiflora incarnata flower extract*, oryza sativa extract*, jasminum officinale flower extract*, helianthus annus seed extract, panthenol, xanthan gum, tetrasodium glutamate diacetate, decyl glucoside, lactic acid, parfum, sodium benzoate, potassium sorbate, hexyl cinnamal, linalool.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam ristrukturues”
Shporta e blerjeve