Balsam ushqyes dhe ristrukturues me moringa & luledielli

In stock

1100 LEK

 

Balsam ideal per floket e thate dhe te trajtuar.

Hidraton, ushqen dhe u dhuron flokeve shkelqimin e munguar.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 150 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

Balsami La Saponaria me moringa dhe luledielli eshte nje trajtim per floke te thate e te trajtuar: ushqyes dhe ristrukturues, eshte perfekt per te dhuruar jete dhe shkelqim flokeve te trishte e te stresuar.

Eshte balsam i perqendruar, i pasur me perberes vegjetale te zgjedhur per vetite e tyre ushqyese, kunder thatesise.

Nuk permban silikone, parabene apo perberes me origjine shtazore. Me parfum te portokallit te embel te Sicilise dhe ylang ylang, eshte produkti perfekt per te eliminuar kokat dyshe dhe floket e elektrizuar.

Mjafton pak per te shkriftuar edhe floket me rebele ose kacurela.

Perdorimi: aplikojeni tek floket e lare pas shampos, lereni te pushoj per pak minuta dhe me pas beni shpelarjen.

INCI: Aqua, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Cetearyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Helianthus Annuus Extract*, Linum Usitatissimum Seed Extract*, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Cananga Odorata Flower Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed*, Glycerin, Lactic Acid, Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Limonene, Benzyl Alcohol, Cinnamic Acid, Citronellol, Geraniol, Linalool, Maltodextrin. (*organike).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam ushqyes dhe ristrukturues me moringa & luledielli”
Shporta e blerjeve