Balsam ushqyes per buzet Biocao

Out of stock

600 LEK

Balsam biologjik i pasur me perberes ushqyes, hidratues dhe mbrojtes.
Pa parfum dhe i pasur me vitamine E.

• Produkt organik
• Vegan
• Dermatologikisht i testuar
• Made in Italy
• 5,7 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Balsami ‘Biocao’ me efekt ushqyes permban nje perzierje perberesish vegjetale me efekt ushqyes, hidratues dhe mbrojtes i cili mbron buzet nga faktoret atmosferike:

• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Qiri orizi
• Gjalp shea
• Miks vajrash bio
• Krijon nje film te holle mbrojtes dhe me efekt antioksidues, eshte nje produkt unisex, ideal per te dy

Kujdes: ruajeni produktin ne temperaturen e duhur! I nxehti i tepert mund ta zbusi ose ta thyeje, kurse i ftohti mund ta forcoje duke e bere perhapjen te veshtire.

INCI: Ricinus Communis Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Hydrogenated Castor Oil, Oryza Sativa Cera, Tocopheryl Acetate, Tocopherol.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam ushqyes per buzet Biocao”
Shporta e blerjeve