Balsam volumizues me moringa dhe limon

In stock

1100 LEK

 

Balsami per floke me moringa dhe limon ka nje efekt shkriftues dhe voluminoz, i ben floket te lehte e te shnderitshem.

Eshte ideal per te gjithe llojet e flokeve, edhe per ato qe humbin volumin dhe behen pis shpejt.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 150 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

Permban principe aktive vegjetale te zgjedhura apostafat per vetite e tyre kozmetike pozitive:

• Ekstrakti i moringes, fara e linit dhe kerp ( ledhatojne floket nga rrenja te majat )
• Aloe dhe limon ( efekt shkelqyes, freskues dhe lehtesisht shkfiftues )
• Hither, sherebele dhe rozmarine ( efekt ekuilibrues per skalpin )

Ka nje perberje te lehte, nuk yndyros dhe nuk ngjit, ndihmon flokun te krihet lehte dhe e le te bute dhe te profumuar.

Nuk permban:

• Silikone
• Perberes te demshem per ambjentin
• Parabene

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Propanediol, Salvia Officinalis Leaf Water*, Cetearyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil*, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Cannabis Sativa Seed Extract*, Citrus Limon Peel Oil*, Urtica Dioica Leaf Extract*, Mentha Piperita Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Glycerin, Benzyl Alcohol,Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Citral, Cinnamic Acid, Lactic Acid, Limonene, Maltodextrin. (*organike).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam volumizues me moringa dhe limon”
Shporta e blerjeve