BB Cream Medium

In stock

3000 LEK

 

Krem i ngjyrosur per nje lekure te shendetshme dhe me shkelqim.

Rezultat lehtesisht mat, efekt anti age dhe hidratues intensiv.

• Produkt organik
• Made in UK
• 40 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Ky krem BB nuk permban silikone dhe eshte i pasur me substanca ushqyese anti age dhe pigmente minerale qe fshehin difektet dhe uniformojne tonin e lekures. Ideal per ato qe preferojne nje efekt mat dhe nje lekure te shendetshme.

Avantazhet:
• Tonifikues dhe forcues
• Efekt anti age
• Permban acid hjaluronik, vaj jojoba dhe aloe biologjike
• Rrit shkelqimin (jo te yndyrshem) te lekures
• Mrojtje natyrale, antioksidues dhe antibakterial
• Vegan

Perdorimi: aplikojeni ne lekure te lare. Masazhojeni dhe perhapeni ne menyre te njetrajtshme. Mund te perdorni edhe nje furce.

INCI: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Coco-Caprylate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Boron Nitride, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Dehydroacetic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BB Cream Medium”
Shporta e blerjeve