Blush kompakt

2400 LEK

SKU: N/A

 

Fard i presuar me ngjyra te ndryshme, mat dhe me shkelqim per nje look natyral.

Rezultat i mendafshte dhe perqindje e larte e pigmenteve.

• Produkt organik
• Made in UK
• 4 g

Burst your bubbleBurst your bubble
In the pinkIn the pink
Just PeachyJust Peachy
Tickled pinkTickled pink
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Ky blush eshte i lehte per t’u aplikuar, ka nje konsistence shume te medafshte dhe perqindje te larte te pigmenteve. Ideal per te krijuar nje pamje teresisht natyrale.

• Texture e bute dhe kremoze per nje aplikim te njetrajtshem
• Ngjyra te ndryshme, per te intensifikuar shikimin dhe krijuar nuanca te ndryshme
• Efekt anti age fale ekstraktit te carthamus dhe vajit te arganit
• Hidratues fale vajit jojoba
• Mbrojtje natyrale, antioksidues dhe antibakterik
• Vegan (me perjashtim te Burst Yor Bubble dhe In The Pink)
• Super ngjyra: nga mat ne te shkelqyeshme
• Pa arome dhe puder talk
• Praktik per t’u mbajtur ne çante

Perdorimi: aplikonjeni tek faqet me ndihmen e nje furçe.

INCI:
Burst Your Bubble: Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine), Ci 77742 (Manganese Violet), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)] Not vegan!
Coming Up Roses: Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77742 (Manganese Violet), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]
Vegan Friendly
In The Pink: Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine), Ci 77742 (Manganese Violet), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)] Not vegan!
Just Peachy: Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77742 (Manganese Violet), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]
Vegan Friendly
Tickled Pink: Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77742 (Manganese Violet), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]
Vegan Friendly
Tawnylicious: Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77742 (Manganese Violet), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]
Vegan Friendly

Tonalitetet

Burst your bubble, In the pink, Just Peachy, Tickled pink

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blush kompakt”
Shporta e blerjeve