Blush mineral

2000 LEK

SKU: N/A

 

Blush 100% mineral, delikat dhe i mendafshte.

Produkti ideal per te nxjerre ne pah faqet dhe mollezat, per nje pamje te shendetshme dhe natyrale.

• Produkt organik
• Made in UK
• 3 g

Beach BabeBeach Babe
Candy GirlCandy Girl
Cherry BlossomCherry Blossom
ClementineClementine
Doll FaceDoll Face
FlushedFlushed
Juicy PeachJuicy Peach
Oh La LaOh La La
RosebudRosebud
Surfer GirlSurfer Girl
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Te gjitha fardet (blush) Lily Lolo nuk permbajne substanca kimike te demshme, nanogrimca, parabene, oksiklorid bismuti, puder talk, ngjyrues sintetike, rimbushes, parfum dhe konservues.

• Produkt natyral dhe delikat
• Konsistence e mendafshte dhe e bute, nuk formon kokrriza
• Pluhur fin dhe i lehte. Perfekt per penelin Blush
• 100% natyral
• Ngjyrat Cherry Blossom, Doll Face, Juicy Peach, Rosebud dhe Rosy Apple: vegane

Per ti dhene faqeve nje ngjyre te bukur natyrale, keshillohet te zgjidhet nje tonalitet me i erret se ngjyra natyrale. Perdoreni ne kombinim me shkelqyesin e buzeve per nje look me natyral!

Perdorimi: pluhurezoni blush-in leht tek mollezat me nje furce te vogel. Nje shuk pambuku eshte alternative e mire nese keni veshtiresi ta aplikoni me furce.

INCI:
Doll Face: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Cherry Blossom: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Candy Girl: Mica [+/- Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine)]
Surfer Girl: Mica [+/- Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine)]
Ohh La La: Mica [+/- Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine)]
Rosebud: Mica, Silica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Flushed: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77007 (Ultramarines), Ci 75470 (Carmine)]
Juicy Peach: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Beach Babe: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine)]
Goddess: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine)]
Clementine: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine)]
Sunset: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine)]
Rosy Apple: Mica, Silica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]

Tonalitetet

Beach Babe, Candy Girl, Cherry Blossom, Clementine, Doll Face, Flushed, Juicy Peach, Oh La La, Rosebud, Surfer Girl

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blush mineral”
Shporta e blerjeve