Bronzer kompakt

3500 LEK

SKU: N/A

 

Per nje lekure verore e te puthur nga dielli.

Ngjyra te buta dhe natyrale, kohezgjatje e mire, efekt anti age dhe hidratues.

• Produkt organik
• Made in UK
• 9 g

HonoluluHonolulu
Miami BeachMiami Beach
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Bronzer delikat qe i dhuron lekures kujdesje dhe ngjyre, si e puthur nga dielli!

Ngjyra te ‘heshtura’ qe mund te aplikohen me intensitetin e deshiruar.

• Kohezgjatje e mire
• Ka efekt anti age fale vajit te arganit
• I pasur me antioksidues natyrale dhe agjente antibakterike
• Hidratues i thelle fale vajit jojoba
• Nuk permban parfum dhe puder talk

Perdorimi: aplikoni nje sasi te vogel pluhuri ne fytyre me ndihmen e nje furçe.

INCI: Mica, Octyldodecanol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Candelilla Cera, Tocopherol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer, Glyceryl Caprylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]

Tonalitetet

Honolulu, Miami Beach

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bronzer kompakt”
Shporta e blerjeve