Bronzer mineral

3200 LEK

SKU: N/A

 

Lekure e puthur nga dielli me ingrediente 100% natyrale.

Bronzer-i mineral Lily Lolo eshte i perbere nga minerale natyrale dhe eshte ideal per te pasur nje lekure te shnderitshme, te shendetshme dhe me rezultat te mendafshte dhe natyral.

• Produkt organik
• Made in UK
• 8 g

Bondi BronzeBondi Bronze
South BeachSouth Beach
WaikikiWaikiki
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

• Jo vetem ne fytyre! Provojeni ne cdo pjese te trupit: shpine, shpatulla dhe dekolte
• I mendafshte, i bute, nuk formon kokrriza
• Pluhur i kadifte dhe i lehte – ngjyra mund te aplikohet me shtresa
• Ingrediente 100% natyrale
• I pershtatshem per vegjetarianet dhe veganet
• Nuk permban substanca kimike te demshme, nanogrimca, parabene, oksiklorid bismuti, puder talk, ngjyrues sintetike, rimbushes, parfum dhe konservues

Waikiki: per nje shikim vezullues. Pershtatet lehtesisht me tonet e lekures se zbehte e te bardhe. Ngroh lekuren ne periudhen e dimrit dhe dhuron nje drite te mrekullueshme ne vere.
South Beach: nje bronzer elegant me ngjyra te mesme – per nje look me natyral dhe me pak ‘nxirje artificiale’. South Beach eshte i pershtatshem per pothuajse te gjitha tonalitetet e lekures – perfekt per nje efekt te ngrohte.
Bondi Bronze: per nje ngjyre vere dhe lekure te shnderitshme. Bronzer kaf me shkelqim dhe reflekse floriri. I pershtatshem per cdo tonalitet lekure. Veçanerisht i keshillueshem per lekurat me tone te mesme. Thekson konturet e fytyres dhe dhuron nje ‘nxirje’ fantastike.

INCI:
Waikiki: Mica [+/- Ci 77891, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 ]
South Beach: Mica [+/- Ci 77891, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 ]
Bondi Bronze: Mica [+/- Ci 77891, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 ]

Tonalitetet

Bondi Bronze, South Beach, Waikiki

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bronzer mineral”
Shporta e blerjeve