Business Bag Calvin Klein

In stock

29000 LEK

 

Business bag me rrip supi Calvin Klein ngjyre zeze.

• Ngjyra: zeze
• Materiali: 100% Poliuretan
• Permasat: 30 x 37 x 7 cm 
• Gjatesia rripit: 29 cm
• Magazina: 🇮🇹

 

In stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Medium bag mbajtese laptopi, i-pad me logo ballore, mbyllje me zip, xhepa te brendshem dhe te jashtem, doreze dyshe, rrip i rregullueshem

Shporta e blerjeve