Sale!

Byzylyk dhe Bead Argjendi Flori Roze

In stock

42800 LEK 15000 LEK

Byzylyk dhe Bead argjendi i lare flori i roze, set-i i perbere nga:
– 2 Bead te fiksuar
– 2 Bead ne qelq
– 1 Charm me zirkone

Mbyllje me klip.

Materiali: argjend 925/1000, Zirkone, argjend i lare ne flori roze 18 kt
Diametri: 6,5 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk dhe Bead Argjendi Flori Roze”
Shporta e blerjeve