Sale!

Byzylyk dhe Charm Argjendi dhe Vetro di Murano

In stock

30600 LEK 11600 LEK

Byzylyk dhe Charm argjendi, set-i i perbere nga:
– 2 Charm te fiksuar
– 2 Charm ne vetro di Murano
– 1 Charm me zirkone

I pershtatshem me te gjithe charme-t.

Materiali: argjend 925/1000, Vetro di Murano, Zirkone
Gjatesia: 19 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk dhe Charm Argjendi dhe Vetro di Murano”
Shporta e blerjeve