Sale!

Byzylyk i ngurte dhe Bead Argjendi

In stock

47500 LEK 15600 LEK

Byzylyk i ngurte me Bead argjendi, i perbere:
– 2 Bead te fiksuar
– 4 Bead me zirkone
– 1 Charm i varur

I pershtatshem me te gjithe charm-et.

Materiali: argjend 925/1000, zirkone
Diametri: 6 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk i ngurte dhe Bead Argjendi”
Shporta e blerjeve