Sale!

Byzylyk i ngurte dhe Bead – Argjendi

In stock

35800 LEK 12400 LEK

Byzylyk i ngurte dhe Bead argjendi, set-i i perbere nga:
– 2 Bead te fiksuar
– 2 Bead dhe 1 Charm me zirkone

Materiali: argjend 925/1000,  Zirkone
Diametri: 6 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk i ngurte dhe Bead – Argjendi”
Shporta e blerjeve