Sale!

Byzylyk i ngurte dhe Bead Argjendi Flori Roze dhe Vetro di Murano

In stock

50000 LEK 19500 LEK

Byzylyk i ngurte me Bead argjendi i lare flori i roze, set-i i perbere nga:
– 2 Bead te fiksuar
– 2 Bead ne vetro di Murano
– 2 Bead me zirkone
– 2 Charm te varur 1 prej te cilit me kristale

Mbyllje me klip.

Materiali: argjend 925/1000, Vetro di Murano, Zirkone, kristal, argjend i lare ne flori roze 18 kt
Diametri: 6,5 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk i ngurte dhe Bead Argjendi Flori Roze dhe Vetro di Murano”
Shporta e blerjeve