Sale!

Byzylyk i ngurte dhe Bead Argjendi

In stock

50000 LEK 18200 LEK

Byzylyk i ngurte me Bead argjendi, i perbere:
– 2 Bead te fiksuar
– 2 Bead me zirkone
– 1 Charm ne kristal
– 2 Charm te varur me kristal 1 prej te cilave me nje perle sintetike

Materiali: argjend 925/1000, kristale, perle sintetike, zirkone
Diametri: 6 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk i ngurte dhe Bead Argjendi”
Shporta e blerjeve