Sale!

Byzylyk i ngurte dhe Charm Argjendi dhe Vetro di Murano

In stock

37400 LEK 11600 LEK

Byzylyk i ngurte me Bead argjendi, i perbere:
– 2 Bead te fiksuar
– 1 Bead ne Vetro di Murano
– 2 Bead 1 prej te cileve ne kristal
– 1 Charm i varur me kristal

Materiali: argjend 925/1000, kristale, vetro di Murano
Diametri: 6,5 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk i ngurte dhe Charm Argjendi dhe Vetro di Murano”
Shporta e blerjeve