Sale!

Byzylyk per Charm Argjendi dhe Flori Roze

In stock

17600 LEK 8500 LEK

Byzylyk per Charm argjendi dhe argjend i lare me flori roze, mbyllje me klip.

I pershtatshem me te gjithe charme-t.

Materiali: argjend 925/1000 dhe argjend i lare me flori roze
Permasat: 6 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk per Charm Argjendi dhe Flori Roze”
Shporta e blerjeve