Sale!

Byzylyk per Charm Argjendi Flori Roze

In stock

25400 LEK 11100 LEK

Byzylyk dhe Bead argjendi i lare flori i roze.

I pershtatshem me te gjithe charm-et.

Materiali: argjend 925/1000,argjend i lare ne flori roze 18 kt
Diametri: 6,5 cm

In stock

Shto ne Liste
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk per Charm Argjendi Flori Roze”
Shporta e blerjeve