Çante Calvin Klein

In stock

27500 LEK

 

Çante me rrip supi Calvin Klein ngjyre e zeze.

• Ngjyra: zeze
• Materiali: 100% Poliuretan
• Permasat: 21 x 26 x 8,5 cm 
• Gjatesia dorezez: 109 cm
• Magazina: 🇮🇹

 

In stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Medium size bag me rrip supi me logo ballore, mbyllje me click, xhepa te brendshem dhe te jashtem, doreze teke dhe rrip i rregullueshem ne metal.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çante Calvin Klein”
Shporta e blerjeve