Çante Calvin Klein

In stock

27500 LEK

 

Çante me rrip supi Calvin Klein ngjyre e zeze.

• Ngjyra: zeze
• Materiali: 100% Poliuretan
• Permasat: 20 x 34 x 15 cm 
• Gjatesia rripit: 105 cm
• Magazina: 🇮🇹

 

In stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Medium bag me rrip supi me logo ballore, mbyllje me zip, xhepa te brendshem, doreze dopio dhe rrip i rregullueshem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çante Calvin Klein”
Shporta e blerjeve