Çante Calvin Klein

In stock

18000 LEK

 

Çante me rrip supi Calvin Klein ngjyre zeze.

• Ngjyra: zeze
• Materiali: 100% Poliuretan
• Permasat: 28 x 24 x 2 cm 
• Gjatesia rripit: 145 cm
• Magazina: 🇮🇹

 

In stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Medium bag crossover me rrip supi me logo ballore, mbyllje me zip, xhepa te brendshem dhe te jashtem, rrip i rregullueshem.

Shporta e blerjeve