Çante Calvin Klein

In stock

18000 LEK

 

Çante me rrip supi Calvin Klein ngjyre e argjendt.

• Ngjyra: argjend
• Materiali: 100% Poliuretan
• Permasat: 12 x 20 x 8,5 cm 
• Gjatesia rripit: 145 cm
• Magazina: 🇮🇹

 

In stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Mini bag me rrip supi me logo ballore, mbyllje me zip, xhepa te brendshem dhe rrip i rregullueshem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çante Calvin Klein”
Shporta e blerjeve