Çante Calvin Klein

In stock

29000 LEK

 

Çante me rrip supi Calvin Klein ngjyre e zeze.

• Ngjyra: zeze
• Materiali: 100% Poliuretan
• Permasat: 24 x 30,5 x 14 cm 
• Gjatesia rripit: 119 cm
• Magazina: 🇮🇹

 

In stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Shopping bag medium size me rrip supi me logo ballore, mbyllje me magnet, xhepa te brendshem, doreza qe mund te hiqet dhe rrip i rregullueshem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çante Calvin Klein”
Shporta e blerjeve