Sale!

Çante Isabella Rhea

In stock

28500 LEK 11900 LEK

 

Çante dore Isabella Rhea, Made in Italy ngjyre e zeze.

• Ngjyra: zeze
• Made in Italy
• Materiali: 100% lekure
• Permasat: 19 x 23 x 6,5 cm 
• Gjatesia rripit: 120 cm
• Magazina: 🇮🇹

 

In stock

- +
Shto ne Liste
Category:

Çante dore me rrip supi te rregullueshem, 100% lekure, doreze teke, mbyllje me zip, xhepa te brendshem  dhe te jashtem me zip.

Shporta e blerjeve