Sale!

Çantë shpine e zeze dhe verdhe

In stock

9380 LEK 4690 LEK

SKU: BAG040 S7 05-3

Çante shpine e zeze dhe verdhe US Polo per meshkuj.

• Materiali: 100% polyestere
• Magazina: 🇮🇹

In stock

- +
Shto ne Liste
SKU: BAG040 S7 05-3 Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë shpine e zeze dhe verdhe”
Shporta e blerjeve