Deodorant qetesues

In stock

1900 LEK

Soothing deodorant.

Deodorant qetesues. Hidraton dhe qeteson menjehere lekuren e thate dhe te irrituar te sqetullave, duke siguruar nje mbrojtje natyrale dhe efektive ndaj aromes se pakendshme, pa mbyllur poret apo shqetesuar proçeset dhe funksionet natyrale te trupit.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Formula e re eshte bazuar ne perzierjen qetesuese dhe ere-kontrolluese te esencave bimore natyrale, e pasuruar me ekstraktin e bozhures nordike, e njohur per vetite e saj fantastike hidratuese, zbutese dhe antioksiduese.

Arome e bute dhe delikate. Pa alumin.

INCI: Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Triethyl Citrate, Glycerin, Saccharomyces Ferment Rosa Damascena (Rosa) Flower Water, Isoamyl Laurate, Aroma, Lysolecithin, Sclerotium Gum, Aqua, Benzyl Alcohol, Alcohol, Xanthan Gum, Pullulan Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract, Salvia Officinalis (Salvia) Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Camomile) Flower Extract, Paeonia Lactiflora (Peonia) Root Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium phytate, Phragmites Kharka Extract, Poria Cocos Extract, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene

Shporta e blerjeve