Detergjent intim organik

Out of stock

1100 LEK

 

Antibakterial, i fresket dhe delikat.

Ruan ekuilibrin e zones intime.

• Produkt organik
• Dermatologjikisht i testuar
• Made in Italy
• 250 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Detergjenti intim i La Saponaria ndihmon ne larjen e perditshme me delikatese, duke ruajtur ekuilibrin dhe barrieren mbrojtese natyrale te pjeseve me intime.

I pasur me:

 Ekstrakt kumaku (aksion antiinfiamator dhe qetesues)
 Acid laktik (ekuilibrues)
 Suko e aloe veres (ndihmon ne parandalimin e irritimeve)
 Rrodhe (e pasur me inuline, antibakterial natyral)

 

 Nuk permban substanca me origjine petrokimike, silikone dhe parfum sintetike
 Respekton ekuilibrin natyral te zones intime
 Ph 4.5
 Dermatologjikisht i testuar
 I pershtatshem per lekuren e ndjeshme dhe per femije
 Efekt antibakterial natyral
 Ndihmon ne parandalimin e ererave te keqija
 Konsistence xhelatinoze

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Coco-Glucoside, Sodium Olivamphoacetate, Lauryl Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Arctium Lappa Root Extract*, Calendula Officinalis Extract*, Olea Europaea Fruit Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Salvia Officinalis Leaf Oil*, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate.
*organike

 

Shporta e blerjeve