Detergjent per nderrimin e panolinave

Out of stock

1100 LEK

Detergjenti bio i linjes ‘Le Albicoccole’, eshte nje emulsion shume delikat ideal per te hidratuar dhe pastruar femijen tuaj cdo dite, qe nga lindja.

• Produkt organik
• Dermatologjikisht i testuar per lekura te ndjeshme
• Vegan
• Pa parfum ose alergjene, pH 5,4 – 5,5
• Made in Italy
• 200 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Produkti mbron epidermen delikate, dhuron butesi dhe eshte i sigurt per lekuren e femijeve tane. Permban vaj ekstra te virgjer te ullirit dhe kajsise (ushqyes dhe zbutes) dhe esktrakte te kamomilit, calendules dhe hamamelis (qetesues dhe embelsues).

• Amballazh praktik
• Formule delikate
• Jo irritues

Pincipet aktive:
• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Vaj kajsie
• Gel aloe
•  Ekstrakt hamamelis
•  Ekstrakt kamomili
•  Ekstrakt calenudula

Perdorimi: aplikojeni te zona per te lare dhe me pas shpelajeni me kujdes. Per ta kompletuar kujdesjen, thajeni dhe aplikoni pasten mbrojtese me oksid zinku.

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Hamamelis Virginiana Water*, Coco-Glucoside, Olea Europaea Fruit Oil*, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Chamomilla Recutita Flower Water*, Lactic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract*, Polyglyceryl-10 Laurate, Tocopherol, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Phytate, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Glycine Soja Oil Unsaponifiables.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Detergjent per nderrimin e panolinave”
Shporta e blerjeve