Detergjent qumesht per fytyre me vaj bajamesh te embla

Out of stock

1500 LEK

 

I keshillueshem per te gjitha llojet e lekurave, eliminon me lehtesi tualetin dhe eshte ideal per perdorimin e perditshem.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Nje qumesht detergjent artizanal, i krijuar me perberes te fresket, biologjike dhe me impakt te ulet ambiental: receta perfekte per larjen e perditshme, e pasuruar me nje doze hidratimi.

Pervec vajit te ullirit dhe vitamines E, permban suko te fresket te aloe veres e cila ndihmon ne qetesimin e irritimeve apo skuqjeve.

Principet aktive:
Vaj bajamesh te embla
Gel aloe vera
Vitamine E
Proteina te grurit
Vaj ulliri ekstra i virgjer
Vaj baobabi

Perdorimi: me ndihmen e nje disku pambuku ose sfungjeri natyral, aplikojeni ne mengjes dhe darke per te hequr tualetin dhe per te lare ne menyre delikate fytyren dhe dekoltene. Hiqni mbetjet me nje tonik ose hidrolat.

INCI: Linum Usitatissimum Oil * (*organike).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Detergjent qumesht per fytyre me vaj bajamesh te embla”
Shporta e blerjeve