Fondatine minerale SPF 15

3300 LEK

SKU: N/A

 

Fondatine minerale rezistente ndaj ujit dhe me faktor mbrojtes natyral ndaj diellit.

100% natyrale, nuk yndyros dhe zgjat gjate.

• Produkt organik
• Made in UK
• 6 g

Barely BuffBarely Buff
BlondieBlondie
Candy CaneCandy Cane
Coffee BeanCoffee Bean
CookieCookie
Cool caramelCool caramel
DuskyDusky
PopsiclePopsicle
SaffronSaffron
Warm honeyWarm honey
Warm peachWarm peach
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Fondatina e shume vleresuar Mineral Foundation e Lily&Lolo nuk permban substanca kimike gerryese, nanogrimca, paraben, oksiklorid bismuti, puder talk, ngjyrues sintetike, rimbushes, parfum dhe konservues.

Avantazhet dhe karakteristikat:
• Faktor natyral mbrojtes ndaj diellit
• Mbulese e mire
• Rezistues ndaj ujit
• E le lekuren te marre fryme, e le te mendafshte dhe te bute
• Ndriçim natyral: produkti reflekton driten dhe minimizon njollat dhe rrudhat
• 100% natyrale
• Ideale per vegjetarianet dhe veganet

Perdorimi: aplikojeni ne lekure te paster me ndihmen e nje furce.

INCI: Mica, Zinc Oxide [+/- Ci 77891, Ci 77492, Ci 77491, Ci 77499 ]

Tonalitetet

Barely Buff, Blondie, Candy Cane, Coffee Bean, Cookie, Cool caramel, Dusky, Popsicle, Saffron, Warm honey, Warm peach

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fondatine minerale SPF 15”
Shporta e blerjeve