Furça Bronzer

In stock

2600 LEK

 

Furçe ideale per aplikimin e bronzer-it dhe ndriçuesit me fije vegan sintetike.

Per nje aplikim te holle ose te shenuar, ideal per fytyre, shpatulla dhe dekolte.

• Dimesionet: 190mm
• Made in UK

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Furça per aplikimin e bronzer-it dhe ndriçuesit eshte e bute, ka fije te trasha vegan dhe siguron nje ndjesi butesie gjate aplikimit te tualetit.

• E pershtatshme per aplikimin e tualetit ne menyre te lehte ose me te renduar , ne baze te intensitetit te deshiruar.
• Dimesionet: 190mm
• Vegan
• Fije sintetike

Keshilla per aplikimin: terhiqni nje sasi te vogel bronzer-i me penel. Eleminoni pluhurin e tepert dhe aplikojeni ne menyre te njetrajtshme tek mollezat, balli, hunda dhe mjekra dhe ne çdo zone tjeter ku deshirohet te jipet nje ngjyre lehtesisht e nxire.
Per te theksuar me shume konturet e fytyres, aplikoni bronzer-in poshte mollezave.
Per nje pamje te shnderitshme, aplikoni ndriçuesin tek klavikulat, shpatulla dhe dekolte.

Pastrimi: mund te perdorni nje shampo delikate per te lare furcen. Mjafton ta mbani me fijet poshte, ta lagni me uje te ngrohte, aplikoni shampn dhe me pas shpeljeni. Lereni te thahet ne ajer me koke poshte.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furça Bronzer”
Shporta e blerjeve