Furçe Baby Buki

Out of stock

2100 LEK

 

Furçe per aplikimin e fondatines minerale.

Ndihmon ne perphapjen e fondatines ne menyre te sakte dhe eshte ideale per udhetime.

• Lartesia totale e produktit: 5 cm; gjatesia e furçes (fijeve): 3 cm
• Made in UK

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Furça Buki eshte motra e vogel e furçes Super Kabuki!

• Ideale per udhetime
• Per aplikimin e fondatines minerale tek hunda dhe konturet e syve
• Kontroll i i shkelqyer dhe akses i thjeshte tek zonat me te vogla
• I perbere nga fije sintetike super te buta dhe me cilesi te larte
• Perfekt per aplikimin e tualetit mineral
• Mundeson aplikimin e sakte te tualetit
• Lartesia totale e produktit: 5 cm; gjatesia e furçes (fijeve): 3 cm
• E pershtatshme per veganet

Pastrimi: mos e lini furçen te zhytur ne uje sepse mund te ndikoje te gerryerja e fijeve. Mbajeni ne pozicion vertikal, lani fijet me nje shampo delikate dhe shpelajeni menjehere me uje te ngrohte. Lereni te thahet ne menyre natyrale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furçe Baby Buki”
Shporta e blerjeve