Furçe konike per kontur

In stock

1700 LEK

 

Furçe ne forme konike per nje definim te persosur te tualetit.

Mund te perdoret per highlighter apo per hije.

• Permasat: 17,7 cm
• Made in UK

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Me furçen Tapered Contour eshte e lehte te vesh ne pah konturet e fytyres.

Furça eshte e zhdervjellet dhe ka nje maje me te cilen mund te aplikoni pluhurat ne menyre te persosur.

Permasat: 17,7 cm

Pastrimi: mos e lini furçen te zhytur ne uje sepse mund te ndikoje te gerryerja e fijeve. Mbajeni ne pozicion vertikal, lani fijet me nje shampo delikate dhe shpelajeni menjehere me uje te ngrohte. Lereni te thahet ne menyre natyrale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furçe konike per kontur”
Shporta e blerjeve