Furçe konike per sfumimin e toneve

In stock

1500 LEK

 

Furçe precize per nje aplikim profesional te toneve te syve.

• Permasat: 17,9 cm
• Made in UK

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Fijet dhe forma e furçes Tapered Blending sigurojne nje aplikim perfekt de profesional te tonit te syve.

Permasat: 17,9 cm

Perdorimi: shperndani tonin ne te gjithe qepallen, sfumoni deri sa te arrini rezultatin e deshiruar.

Pastrimi: mos e lini furçen te zhytur ne uje sepse mund te ndikoje te gerryerja e fijeve. Mbajeni ne pozicion vertikal, lani fijet me nje shampo delikate dhe shpelajeni menjehere me uje te ngrohte. Lereni te thahet ne menyre natyrale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furçe konike per sfumimin e toneve”
Shporta e blerjeve