Furçe per sfumimin e ngjyrave

In stock

1400 LEK

 

Furçe per perzierjen e ngjyrave minerale te syve.

Ndihmon ne zbutjen e linjave te ngjyrave duke dhuruar nje shikim te thelle.

• Gjatesia totale: 14 cm
• Made in UK

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Furça Eye Blending eshte zgjedhja ideale per miksimin e tonit mineral dhe per ti dhene shikimit me shume dimension.

• Perfekt per te zbutur linjat e tonit dhe per te krijuar nuanca
• Per nje shikim te thelle
• Gjatesia totale: 14 cm
• Vegan

Pastrimi: mos e lini furçen te zhytur ne uje sepse mund te ndikoje te gerryerja e fijeve. Mbajeni ne pozicion vertikal, lani fijet me nje shampo delikate dhe shpelajeni menjehere me uje te ngrohte. Lereni te thahet ne menyre natyrale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furçe per sfumimin e ngjyrave”
Shporta e blerjeve